28 stycznia 2016

k2_photo-275x175 k2_photo-275x175 k2_photo-275x175

 

“Rozwój działalności Klientów jest dla nas priorytetem.”

Nie ma jednej recepty na rozwój. Dla jednej firmy będzie to poszukiwanie innowacji, dla drugiej rozwój działu badawczo-rozwojowego, a dla trzeciego podmiotu ekspansja na rynki zagraniczne i rozwój eksportu. Każda z tych dróg może być równie skuteczna, jednak nie każda tak samo dla tych samych podmiotów.

Wsparcie ze strony K2BIZNES pozwoli na wybór odpowiedniej drogi rozwoju. Kompleksowość naszych usług i szerokie wsparcie odpowiadające na indywidualne potrzeby pozwala przedsiębiorcy w dalszym ciągu koncentrować się na prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Pomagamy przy realizacji:

  • inwestycji polegających na wprowadzeniu nowych produktów i usług w przedsiębiorstwach
  • inwestycji mających na celu wdrożenie technologii informacyjno-komunikacyjnych
  • działań eksportowych mających na celu stworzenie strategii eksportowej, modelów biznesowych
  • projektów eksportowych pozwalających na pozyskanie nowych rynków zbytu oraz rozwoju dotychczasowych rynków poprzez wprowadzenie nowych produktów
  • projektów proekologicznych, prowadzących do osiągnięcia efektywności energetycznej

Zakres usług oferowanych naszym klientom zawiera się w szeroko rozumianym pojęciu doradztwa gospodarczego i finansowego ze szczególnym uwzględnieniem zewnętrznych źródeł finansowania tj. dotacje funduszy strukturalnych Unii Europejskiej, dotacje i granty krajowe, finansowanie zwrotne. W budowaniu relacji z klientem zależy nam na otwartości i uczciwości, dlatego nie oferujemy gotowych rozwiązań, a zakres naszych usług zawsze skierowany jest na indywidualne potrzeby klienta. Wspólne definiowanie celów współpracy pozwala na budowanie trwałych i długofalowych relacji.

Comments are closed.

?
PRZEJDŹ DALEJ >>